Półkolonie – informacje organizacyjne

Jeszcze raz udostępniam pliki przesyłane wcześniej mailem oraz inne najważniejsze informacje, tak żeby na pewno nikomu nie umknęły ;)

LINK do poprawionej listy grup oraz programu półkolonii z potrzebnym ekwipunkiem i miejscami i godzinami zbiórki i zakończenia.

Inne najważniejsze informacje:

  • Koniecznym Warunkiem uczestnictwa jest podpisana (w dwóch miejscach!!!) Karta Kwalifikacyjna, oraz Oświadczenie w sprawie epidemiologicznej (kto nie ma możliwości wydrukowania proszony jest o przyjście pierwszego dnia turnusu minimum 15 minut przed 8:00 w celu podpisania karty wydrukowanej w hufcu, dla przyspieszenia prosimy o wcześniejszą wiadomość w takiej sytuacji, wtedy karty będą czekały już wydrukowane do podpisu) – maile zostaną rozesłane dzisiaj (16.07) w późnych godzinach wieczornych – przepraszamy za opóźnienia
  • Każdego dnia przed spotkaniem z grupą i wychowawcą każdemu uczestnikowi będzie mierzona temperatura. W związku z tym każdego dnia trzeba zgłaszać się na zajęcia mając założoną maseczkę (będzie można zdjąć ją zaraz po pomiarze). W przypadku gorączki zuch nie zostanie dopuszczony do zajęć w danym dniu i będzie musiał zostać odebrany przez rodziców. Dlatego każdego dnia opiekun musi przyprowadzając zucha poczekać na pomiar temperatury. 
  • Prosimy koniecznie zapoznać się z wymaganym ekwipunkiem (link powyżej) na każdy dzień, żeby nie zapomnieć o rzeczach tak ważnych jak maseczki, drugie śniadanie + picie, wygodne buty, czy własne talerze i sztućce do obiadu, itp, itd. 
  • numer telefonu kontaktowego dla gr. 1 (dh. Agnieszka Gapińska): 514 392 667
  • numer telefonu kontaktowego dla gr. 2 (dh. Natalia Płachtij): 501 191 926
  • na stronie internetowej będzie można śledzić relację z naszych półkolonii (możliwe, że z małym opóźnieniem, ale będziemy się starać!)
  • Do wszystkich atrakcji będziemy docierać pieszo lub za pomocą komunikacji miejskiej
  • Przypominamy o zaznaczeniu wszystkich potrzebnych zgód w systemie TIPI (maile z zaproszeniem do systemu powinny już do Państwa dotrzeć)

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości, tradycyjnie zapraszam do kontaktu :)

Czuj!

dh. Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *