Dzień 1, 09.07.2016

Dojechaliśmy szczęśliwie i od razu zabraliśmy się do pracy :) Bez problemu udało się zakwaterować w naszych apartamentach… Troszkę czasu zabrało nam ogarnięcie przestrzeni wokół siebie. Aż musieliśmy iść na obiad – całkiem smaczny :)

Po obiedzie nasi mali turyści dopełnili niezbędnych formalności – podpisali paszporty i już legalnie mogą zwiedzać Londyn! Udało nam się też zapoznać z zasadami obowiązującymi w Londynie, a także turyści wykonali mapki okolicy – tak, żeby łatwiej odnajdywać się w terenie. No i za nami już pierwszy „teatime”.

Po kolacji wystroiliśmy się w mundury i udaliśmy się na Mszę Świętą, potem ogarnęliśmy hotele – na razie mamy jeszcze drobne problemy z zachowaniem porządku i odnalezieniem się w „szafach”. Ale trochę poćwiczymy i będzie gites majonez :) Następnie przyszedł czas na akcję „cała Anglia czyta dzieciom” i spotkanie z Paddingtonem, a potem już do spania.

Zbieramy siły na jutro!

Godziny, w których można dzwonić:15:00-16:00 – ale przypominam, że dzwonimy maksymalnie co drugi dzień. Dzieci też muszą odpocząć… :)

Pozdrawiamy!

zdjęcia