Dzień 7, 12.07.2013, piątek

Dzień niestety nie zaczął się słonecznie, widoki przesłaniały nam chmury :( Mimo to znów naładowaliśmy się pozytywną energią dzięki zumbie. W ten sposób mimo popadywania deszczu znaleźliśmy w sobie siły i chęci na udanie się na targ i wymianę wczoraj wykonanych towarów, no ale żeby nie było za łatwo kupcy wymyślili też różne zadania. Mali Egipcjanie zdobyli doniczkę, nawóz i magiczne nasionko, aby móc założyć swoją własną hodowlę. No i udało się! Przy naszej piramidzie powstała wspaniała uprawa.

Tym czasem zaczynało padać bardziej i bardziej… Dlatego jeszcze przed obiadem Egipcjanie udali się do kina. W taki deszczowy dzień każdy lubi obejrzeć bajkę :)

Po obiedzie odbyła się kąpiel w naszych egipskich łaźniach, tacy czyści i pachnący Egipcjanie zabrali się do twórczej pracy – musieli wymyślić scenariusze do przedstawień o mitologii egipskiej. Już po kolacji udaliśmy się na premierę pięciu spektakli. No i co tu dużo mówić, proponuję wszystkich zapisać do szkoły teatralnej! Później pozostał już tylko Sąd Ozyrysa, mycie ząbków i spanko.

 

P. S. Drodzy rodzice! Oto nasza propozycja rzeczy, które zdecydowanie powinny się znaleźć w plecakach zuchów po odwiedzinach:

  • 10 par czystych majtek
  • 10 par czystych skarpet
  • 6 koszulek typu t-shirt
  • świeża piżama
  • świeże ręczniki
  • i inne rzeczy zgodne z potrzebami zuchów, wedle uznania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *