Dzień 7, 20.07.2018, piątek

Pogoda na dobre do nas wróciła, od rana świeciło piękne słońce! Po śniadaniu i porządkach rozpoczęła się lekcja eliksirów. W małych grupach uczniowie uczyli się precyzji w dodawaniu składników i pilnego śledzenia kolejnych kroków tworząc widowiskowe mieszanki, takie jak wulkan, czy węże faraona. Efekty można będzie podziwiać na zdjęciach ;-) Zaraz po eliksirach ruszyliśmy nad Czarne Jezioro zażyć orzeźwiającej kąpieli i w końcu trochę poplażować.

Po obiadku i oczywiście ciszy poobiedniej pierwszoroczni udali się na zajęcia z teleportacji – uczyli się, jak przenieść się z miejsca na miejsce oraz jak przenieść kogoś i coś. Na koniec przygotowaliśmy też kilka mugolskich sztuczek ze znikającą szyszką w roli głównej. Później, po raz kolejny, odwiedziliśmy łazienkę prefektów i wykąpaliśmy się pod prysznicami. Przypominamy, że kolejny dzień kąpieli wypada w odwiedziny ;-)

Wieczorem trochę pograliśmy w mafię, a zaraz potem podsumowaliśmy dzień i oceniliśmy zachowanie z wczoraj i dzisiaj. Podbudowani dobrą pogodą poszliśmy spać z myślą o kolejnym pięknym dniu.

Pozdrawiamy!

 

zdjęcia