Kadra

 Kadra 89 JGZ Wesołe Krasnale

dh. Agnieszka Gapińska

dh. Agnieszka Gapińska

Przyboczna od stycznia 2014r, drużynowa od lipca 2019 r.

Ambitna druhna przewodnik ciągle zdobywająca nowe doświadczenia. Z chęcią i zapałem uczestniczy w kursach i warsztatach. Już kiedy była zuchem w naszej gromadzie wiedziała, że wróci jako przyboczna, słowa dotrzymała. Czerpie radość i ogromną satysfakcję z pracy i zabawy z dziećmi – bo w jej naturze leży działanie dla innych. Bije z niej dobroć i chęć pomocy, a duże doświadczenie harcerskie sprawia, że zajęcia, które przygotowuje są bardzo ciekawe. Muzykalna dusza, to jej zawdzięczamy tematyczne piosenki, zgrabnie przerobione pląsy i oprawę muzyczną zawsze i wszędzie. Dzięki jej sile woli, na wyjazdach wstajemy na czas. Od października 2017 studentka UAM, a od października 2020 także Politechniki Poznańskiej. Śpiewa kiedy tylko może, a żeby oderwać się od rzeczywistości aktywnie działa w drużynie wędrowniczej „Chimera” oraz w Zespole Programowym Hufca, w ten sposób ładuje akumulatory :)

dh Szymon Hildebrandt

dh Szymon Hildebrandt

Przyboczny od maja 2017r.

Druh Szymon już od dawna świetnie sobie radzi! Zawsze uśmiechnięty, z ogromnym zapałem spieszy na każdą zbiórkę. Przygodę z harcerstwem zaczął od zucha w innym środowisku, ale potem na szczęście trafił do nas i postanowił zostać na dłużej. Potrafi znaleźć wspólny język z zuchami tymi mniejszymi i tymi większymi, a ich sympatię zdobywa… będąc druhem :) Ma smykałkę do prac plastycznych, co często wykorzystujemy na zbiórkach, ale równie chętnie pląsa! Głowę ma pełną pomysłów, które chętnie wprawia w życie. Student lingwistyki na UAM i zapalony harcerz w drużynie wędrowniczej „Chimera”.

dh. Natalia Płachtij

dh. Natalia Płachtij

Przyboczna od lutego 2018r.

Druhna Natalka, pamiętając lata spędzone w naszej gromadzie jako zuch, pojechała z nami na obóz i wygląda na to, że już zostanie. Zuchy pokochały ją od pierwszego pląsu :) Jest uśmiechnięta, pełna energii, ambitna i otwarta na nowe doświadczenia. Zawsze chętna do pomocy – zszyje worek na menażkę, znajdzie zagubioną część garderoby, czy po prostu wysłucha zuchowej historii. Tryska dobrym humorem i zaraża nim wszystkich dookoła. Nie sposób się nudzić w jej towarzystwie. Jak sama mówi, dla niej „nie rozumiem” nie istnieje – zawsze musi wiedzieć co, jak, gdzie i dlaczego akurat tak coś funkcjonuje i chyba właśnie to po części spowodowało, że jej największym zainteresowaniem jest biologia i właśnie z nią chce wiązać swoją przyszłość. Cel ten realizuje na studiach na wydziale biologii UAM. W natłoku zajęć znajduje też czas na rozwijanie pasji w drużynie wędrowniczej „Chimera”.

dh. Barbara Sobańska

Przyboczna od czerwca 2020

Druhna Basia jest z nami od niedawna, ale jej chęć do działania, uśmiech i optymizm są już stałym punktem naszej gromady. Jest wesoła, ambitna, bardzo zaangażowana. Ma świetne podejście do dzieci i zawsze podchodzi do życia radośnie. Angażuje się też w chórze, w wiele akcji wolontariackich, pływa, jeździ na rowerze i uczy się w liceum w klasie o profilu biol-chem z rozszerzonym francuskim i ogólnie jest bardzo zajęta. Mimo to znajduje dla nas czas, z czego się bardzo cieszymy! Druhna Basia również działa w Chimerze jako prężny wędrownik.

dh Jan Niedziela

Przyboczny od czerwca 2020

Druh Janek trafił do nas z daleka – prawie znad morza! Mimo to świetnie się odnalazł i szybko znalazł wspólny język zarówno z kadrą, jak i z zuchami. Pokazał nam nowe pląsy i zaraża nas swoją pasją do aktorstwa, którą realizuje na weekendowym kursie pomiędzy pracą, a studiami na politechnice. Druh Janek zawsze z uśmiechem podchodzi do życia, chętnie się z nami bawi i chętnie uczy się nowych rzeczy. Także jest wędrownikiem w Chimerze.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *